Умови перебування у стаціонарі під час проведення операцій на серці у Києві

Кардіологічний центр доктора Тополова щодня проводить операції різної складності у Києві. Ми приймаємо киян, іноземців та іногородніх пацієнтів.

Для того, щоб записатися на операцію в нашому центрі, вам необхідно зв’язатися з нашими лікарями будь-яким зручним для вас способом. Після бесіди, вони просять вас надати необхідні документи: перелік аналізів та досліджень.

Жодних додаткових документів, крім тих, що вказані у переліку Підготовки до операції на серці, вам не потрібно. Ми заздалегідь плануємо з вами дату та час операції та підтримуємо контакт через зручні вам месенджери.

Якщо ви підготували всі необхідні дослідження та аналізи та наш хірург вважає, що все гаразд, ми обговорюємо з вами дату проведення операції.

Якщо хірург вважає, що вам необхідно перед операцією якийсь час провести у нашому стаціонарі (1-2 дні), щоб зібрати додаткову інформацію

кардіоцентр доктора тополова у києві

та провести додаткові обстеження, тоді вам слід прибути до центру за кілька днів до запланованої операції.

Якщо вам знадобиться Лист недієздатності (лікарняний лист), вам слід надати нам номер декларації з вашим сімейним лікарем. Якщо у вас немає договору із сімейним лікарем, ми оформимо необхідні документи а кардіоцентрі.

лента кардиологическая

Палати та зручності в кардіоцентрі доктора Тополова

У нашому кардіологічному центрі є облаштовані, комфортні, сучасні двомісні палати. У палатах є все необхідне, щоб ви почували себе затишно та безпечно. У кожній палаті є свій санвузол.

Ліжка обладнані підйомниками біля узголів’я та ніг для полегшення післяопераційної реабілітації. Поруч із ліжком знаходиться кнопка виклику медсестри.

Необхідні документи для проведення операції

Після того, як ваш кардіолог встановив діагноз і визначив, що у вашому випадку операція на серці є оптимальним способом лікування, ви зв’язуєтесь з нами будь-яким зручним для вас способом, у тому числі через месенджери або через форми зворотного зв’язку на сайті.

 Месенджер буде зручним способом комунікації, оскільки він дозволить проводити відеодзвінки та передачу необхідної нам інформації (файли, висновки, результати аналізів).

Після ознайомлення з вашою історією хвороби, провідний кардіохірург підтверджує можливість проведення операції на серці в нашому кардіологічному центрі.

Необходимые документы для проведения операции

Після цього вам слід зібрати необхідні документи, з якими ви приходите до київського кардіоцентру:

 • паспорт;
 • результати аналізів й досліджень;

До нас зручно добиратися як громадським транспортом, так і автомобілем. Біля центру є зручна та містка парковка.

Получить персональную консультацию кардиохирурга

Доктор свяжется с вами в самое ближайшее время

Оставить заявку
(050) 570 40 27

Що брати із собою до кардіологічного центру

Для вашої зручності ми склали чек-лист, який полегшить вам процес збирання необхідних речей для операції на серці та подальшого перебування в наших палатах:

 • паспорт;
 • підготовлені результати аналізів;

 • підготовлені дослідження, у тому числі на CD-дисках або інших інформаційних носіях;

 • зубна паста та щітка;

 • вологі та сухі серветки;
 • гребінець;

 • засоби особистої гігієни;

 • м’яка зручна піжама чи халат;

 • повсякденний зручний одяг;

 • нижня білизна, шкарпетки, капці;

 • окуляри, контактні лінзи;

 • книги, планшет, телефон;

 • зарядний пристрій для гаджетів.

Залежно від операції, яку вам показано, ви проведете у стінах нашого центру до 8 днів. Для операцій на відкритому серці це зазвичай 1 день до операції та 7 днів у стаціонарі, з яких 2 або 3 дні ви проведете в реанімації.

Персонал кардіоцентру завжди готовий допомогти у будь-яких питаннях, пов’язаних із вашим зручним та спокійним розміщенням та якнайшвидшим завершенням реабілітаційного періоду. Ви можете звертатися до нас з будь-якими питаннями чи проханнями.

Харчування у нашому кардіологічному центрі

Ми рекомендуємо нашим пацієнтам отримувати спеціальне харчування, яке потрібно готувати для кожного конкретного випадку.

Після операції ми дамо вам рекомендації щодо харчування на першу, другу та третю добу після операції на серці. Це строга дієта, в якій будуть враховані ваші супутні захворювання та стан вашого організму.

Ми також рекомендуємо, щоб приготуванням їжі займалися ваші близькі, які будуть підтримувати вас на етапі всього лікування та одужання.

Якщо такої можливості не буде, ми зможемо організувати для вас дієтичне харчування. Доставка до палати здійснюватиметься кур’єром. Вартість такого харчування складатиме орієнтовно 300-400 гривень на добу.

Питание в нашем кардиологическом центре

Які види операцій ми проводимо

Ви можете дізнатися, чи робимо хірургічну операцію на серці, яку рекомендує вам ваш лікувальний кардіолог, а також деталі того, як проходитиме операція:

Залежно від операції, яку вам показано, ви проведете у стінах нашого центру до 8 днів. Для операцій на відкритому серці це зазвичай 1 день до операції і 7 днів у стаціонарі, з яких 2 або 3 дні ви проводите в реанімації.

Лікарі кардіоцентра доктора Тополова

Тополов Павло Олександрович
Ведучий серцево-судинний хірург центру

Куриленко Ярослав Володимирович
Лікар-анестезіолог вищої категорії

Дьордяй Іван Степанович
Лікар хірург серцево-судинний

Переглянути всіх лікарів кардіоцентру

Место, где хочется выздоравливать. Здесь атмосфера человечности и добра, чистота и современный интерьер. Мне делали операцию на сердце ❤ здесь. Благодарю доктора Тополова за новую жизнь, за то, что спас. А также весь коллектив клиники благодарю за труд и душевную обстановку. Впечатления положительные

Анатолий Смирнов

Велике спасибі. Хірургу Тополову, за те що спасли мене . І взагалі в цему центрі дуже приємний персонал як мецестри так і самі лікарі .Умови для перебуваня також порадували.

Мария Шапочкина

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Запишіться на безкоштовну консультацію до провідного кардіохірурга центру Тополова Павла

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ми працюємо щодня

Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було відправлене.
При спробі надіслати повідомлення сталося помилка. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.