КАРДІОЦЕНТР ДОКТОРА ТОПОЛОВА

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було відправлене.
При спробі надіслати повідомлення сталося помилка. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

ОПЕРАЦІЇ НА СЕРЦІ У КИЄВІ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Мініінвазивні кардіохірургічні операції в Києві

Хірурги нашого центру проводять операції на серці через міні-доступ (маленький розріз). Такі операції потребують високої кваліфікації хірурга, спеціальних хірургічних інструментів та сучасного технічного устаткування.

Суть таких операцій полягає у тому, що у якості хірургічного доступу до серця замість великого розрізу посередині грудини (до 25см) виконується міжреберний розріз довжиною 6-10 см.

шрам після мініівазивної операції

У правій або лівій паховій ділянці виконуєтсья маленький розріз (2-3см) для підключення штучного кровообігу через стегнову артерію та вену.

Кардіоцентр доктора Тополова має все необхідне устаткування, інструменти і умови для проведення мініінвазивних операцій на серці. Хірурги нашого центру володіють всіма необхідними практичними навичками і досвідом у виконанні таких операцій.

Переваги мініінвазивної карідохірургії

Найголовніші переваги мініінвазивної карідохірургії:

  • Менша травматичність операції;
  • Менша крововтрата;

  • Пацієнти набагато менше страждають від болю після операції;

  • Значно коротший реабілітаційний період (пацієнт починає ходити вже на 2-3 добу після операції, а на 5й день може бути виписаний із лікарні);

  • Після операції пацієнт може перевертатись на бік і спати на боку (Після класичного розрізу посередині грудини такі обмеження впроваджуються на 1 місяць);

  • Маленький рубець після операції.

Пацієнти після операції
На даній фотографії – 2 наших пацієнта. Одному було виконано мініінвазивне аортокоронарне шунтування, іншому – класичним методом.
кардіологічний
проведение операции на сердце

Які мініінвазивні операції на серці ми виконуємо?

У кардіоцентрі доктора Тополова мініінвазивним методом виконуються наступні операції:

Мініінвазивне аортокоронарне шунтування (АКШ)

Хірурги нашого центру проводять аортокоронарне шунтування дорослим пацієнтам. Цю операцію, окрім класичного методу, ми виконуємо також мініінвазивним (через маленький розріз).

Аортокоронарне шунтування (АКШ) – це хірургічна операція на серці. Суть операції АКШ – забезпечення серця кров’ю в обхід уражених атеросклеротичними бляшками коронарних артерій, які більше не можуть виконувати цю функцію.

У випадках, коли просвіт коронарних судин звужується внаслідок запальних процесів або внаслідок накопичення жирових холестеринових наростів, до серця надходить недостатня кількість кисню.

Це негативно позначається на стані та працездатності серцевого м’яза. В результаті м’яз ушкоджується. Такий стан називається ішемічною хворобою серця. Саме це захворювання є основним показником для проведення операції на серці – аортокоронарне шунтування.

Під час операції для створення безперешкодного потоку крові до серця використовуються шунти.

Зазвичай шунтами виступають власні судини пацієнта – артерії або вени. Найчастіше під час мініінвазивного коронарного шунтування використовуєтсья внутрішня грудна артерія.

Перед проведенням операції мініінвазивного АКШ пацієнт повинен пройти діагностику та отримати остаточний діагноз у кардіолога. Для діагностики використовується коронарографія, яку можна зробити у нашому кардіологічному центрі у Києві.

Виконується маленький розріз між ребрами зліва. Зазвичай це проміжок між 5 та 6 ребром. Довжина розрізу – 6-10см.

Також виконується маленький розріз у правій або лівій паховій ділянці для підключення штучного кровообігу.

Мамарія-укр

В якості обхідного судинного шунта використовується внутрішня грудна артерія. У ході операції хірург робить розрізи в місцях кріплення шунта та підшиває його до уражених коронарних артерій серця. Операція проводиться під загальною анестезією.

Операція триває зазвичай від 4 до 6 годин.

Отримати персональну консультацію кардіохірурга

Лікар зв’яжеться з вами найближчим часом

Залишити заявку
(050) 570 40 27

Де роблять мініінвазивні операції

Мініінвазивні операції на серці у Києві роблять у кардіоцентрі доктора Тополова.

У нашому кардіоцентрі ми приймаємо пацієнтів з усієї України, а також з-за кордону. Наш кардіологічний центр обладнаний усім необхідним, щоб ви почували себе комфортно та безпечно.

Ми проводимо мініінвазивні кардіохірургічні операції у Державній науковій установі «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами.

Наш кардіологічний центр розташований біля метро “Дружби Народів” у Києві.

кардіоцентр доктора тополова у києві

Етапи підготовки до операції

Деякі процедури, які необхідні для підготовки до операції, ви можете зробити самостійно. Лікар розповість, які дослідження нам знадобляться

Діагноз

Підтверджується лікарем

Обстеження

Проводиться діагностика

Аналізи

Здаєте потрібні аналізи

Операція

Визначаємо дату операції

Реабілітація після мініінвазивної операції на серці

У порівнянні із класичними операціями на відкритому серці, реабілітація після мініінвазивних втручань проходить легше та швидше.

Якщо жодних ранніх післяопераційних ускладнень не спостерігається, через 1-2 дні після операції вас переведуть з палати інтенсивної терапії в звичайну палату. У більшості випадків, через 2 дні після мініінвазивної операції пацієнт уже може вставати на ноги і самостійно переміщатись по палаті.

установка кардио

Після переведення в звичайну палату лікар визначає для вас план лікування, а також необхідні фізичні навантаження для якнайшвидшого відновлення після операції АКШ.

Пацієнту дозволяється повертатись на бік та спати на боку (Після класичної операції на відкритому серці це забороняється протягом 1 місяця, поки не загоїться грудина).

Зазвичай пацієнт може виписуватись додому уже на 5ту добу після мініінвазивної операції на серці.

Ціна на мініінвазивні кардіохірургічні операції у Києві

Ми маємо демократичні ціни на операції. Ми фіксуємо вартість кожного конкретного клінічного випадку, пов’язаного з операцією на серці.

Оскільки ваш випадок може не бути схожим на будь-який інший, для визначення вартості операції, необхідно, щоб ви надали нам певну інформацію, що стосується вашого захворювання. Тоді ми зможемо сказати вам, якою буде вартість мініінвазивної операції на серці.

Розрахувати ціну на мініінвазивну операцію

Лікар зв’яжеться з вами найближчим часом

Залишити заявку
(093) 821 57 20

Лікарі кардіоцентра доктора Тополова

Тополов Павло Олександрович
Ведучий серцево-судинний хірург центру

Куриленко Ярослав Володимирович
Лікар-анестезіолог вищої категорії

Дьордяй Іван Степанович
Лікар хірург серцево-судинний

Переглянути всіх лікарів кардіоцентру

Место, где хочется выздоравливать. Здесь атмосфера человечности и добра, чистота и современный интерьер. Мне делали операцию на сердце ❤ здесь. Благодарю доктора Тополова за новую жизнь, за то, что спас. А также весь коллектив клиники благодарю за труд и душевную обстановку. Впечатления положительные

Анатолий Смирнов

Велике спасибі. Хірургу Тополову, за те що спасли мене . І взагалі в цему центрі дуже приємний персонал як мецестри так і самі лікарі .Умови для перебуваня також порадували.

Мария Шапочкина

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Запишіться на безкоштовну консультацію до провідного кардіохірурга центру Тополова Павла

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ми працюємо щодня

Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було відправлене.
При спробі надіслати повідомлення сталося помилка. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.