ЦЕНТР МІНІІНВАЗИВНОЇ КАРДІОХІРУРГІЇ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було відправлене.
При спробі надіслати повідомлення сталося помилка. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

ОПЕРАЦІЇ НА СЕРЦІ У КИЄВІ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Імплантація кардіостимулятора у Києві

Хірурги нашого центру імплантують кардіостимулятори в Києві дорослим пацієнтам. Ми спеціалізуємось на хірургічних операціях на серці й щодня проводимо встановлення кардіостимуляторів у клініці в Києві.
Електрокардіостимулятор (ЕКС) – прилад для радикального та надійного позбавлення від брадикардії. Брадикардія – це зниження частоти пульсу, менше 60 ударів на хвилину.
Установка електрокардіостимулятора є єдиним способом лікування таких захворювань як АВ-блокада та СССВ (синдром слабкості синусового вузла).

кардиостимулятор

Принцип роботи кардіостимулятора зводиться до стимуляції електричними імпульсами серцевого м’яза. Інакше кажучи, він змушує серце скорочуватися частіше.
Кардіостимулятор імплантується під шкіру грудей під час невеликої операції. У здорового серця є природний “кардіостимулятор”, який регулює частоту серцевих скорочень.
Електрокардіостимулятор також можна використовувати для лікування нападів непритомності, застійної серцевої недостатності та, в окремих випадках, дилятаційної кардіоміопатії.

Прилад кардіостимулятор може включитися лише один раз за весь час його роботи, але цей раз врятує вам життя.

Велика операція через маленький розріз!

Більшість операцій на серці можна виконати через маленький розріз.

Такі операції менш травматичні. Це дозволяє зменшити больовий синдром, скоротити період реабілітації та покращити косметичний ефект (маленький рубець).

Детальніше

Як відбувається встановлення кардіостимулятора

Перед встановленням кардіостимулятора пацієнт повинен пройти діагностику та отримати діагноз у кардіолога. Для виявлення показань щодо встановлення кардіостимулятора пацієнту необхідно виконати Холтерівський моніторинг ЕКГ (Холтер-ЕКГ). Монітор Холтера – це невеликий портативний пристрій, який веде запис ЕКГ безперервно, зазвичай, протягом 24 годин.

Імплантація кардіостимуляторів дорослим пацієнтам здійснюється методом ендокардіального доступу.

Це найпоширеніший метод встановлення кардіостимулятора. Він вимагає не загальної анестезії (наркозу).

Хірург використовує місцевий анестетик для знеболювання. Під лівою ключицею (рідше – під правою) робиться невеликий розріз довжиною до 5 см, куди вставляються електроди та кардіостимулятор.

Електроди вводять у вену, потім направляють до серця за допомогою рентгеноскопічного апарату.

Наконечник електрода прикріплюється до серцевого м’яза, а інший кінець електрода (прикріплений до генератора імпульсів) поміщається в кишеню, створену під шкірою у верхній частині грудей.

Електрокардіостимулятор не відчувається. Він не заважає вашому повсякденному життю і не вимагає жодних особливих процедур щодо його експлуатації.

кардіологічний

Отримати персональну консультацію кардіохірурга

Лікар зв’яжеться з вами найближчим часом

Залишити заявку
(050) 570 40 27

Де роблять установку кардіостимулятора у Києві

Імплантацію кардіостимулятора в Києві роблять у центрі мініінвазивної кардіохірургії.

До нашого кардіологічного центру приїжджають пацієнти з усієї України, а також з-за кордону. Наш кардіологічний центр обладнаний усім необхідним, щоб ви почували себе комфортно та безпечно.

Ми проводимо шунтування серця у Державній науковій установі «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами.

Наш кардіологічний центр знаходиться неподалік метро “Дружби Народів” у Києві.

кардіоцентр доктора тополова у києві

Коли потрібна імплантація кардіостимулятора

Якщо вашому серцю не вдається підтримувати природний ритм роботи, установка кардіостимулятора може вирішити цю проблему. Попередня консультація у кардіолога допоможе зрозуміти чи підійде вам саме ця процедура.

Кардіостимулятори зазвичай використовуються для лікування наступних патологій:

Можливі ускладнення після встановлення кардіостимулятора

Операції із встановлення кардіостимуляторів проводиться понад 70 років. Це перевірена та безпечна операція. Команда наших лікарів намагається звести всі ризики до мінімуму. За статистикою, ускладнення наступають в менш ніж у 1% пацієнтів.

Кардіостимулятори підлаштовуються під роботу серця, контролюючи його нормальну функцію. Таким чином кардіостимулятор контролює нормальну роботу серця та стимулює серце лише тоді, коли це необхідно (паузи, брадикардія, епізоди блокади).
Якщо кардіостимулятор визначає, що серце пропустило удар або б’ється занадто повільно, він посилає сигнали з постійною частотою.

Якщо він оцінює, що ваше серце б’ється нормально, він не надсилає жодних сигналів.

Більшість кардіостимуляторів оснащені спеціальним датчиком, який розпізнає рух тіла чи частоту дихання.

Деякі пацієнти потребують 100% серцевої стимуляції, іншим ця стимуляція потрібна у 1% випадків. Таким чином, ваш кардіостимулятор є гарантією адекватної роботи серця та може лише один раз у житті запуститися, але саме цей раз врятує ваше життя.

Етапи підготовки до операції

Деякі процедури, які необхідні для підготовки до операції, ви можете зробити самостійно. Лікар розповість, які дослідження нам знадобляться

Діагноз

Підтверджується лікарем

Обстеження

Проводиться діагностика

Аналізи

Здаєте потрібні аналізи

Операція

Визначаємо дату операції

Підготовка до імплантації кардіостимулятора

Після того, як кардіолог визначив, що вам потрібен кардіостимулятор, ви проходите попереднє обстеження у нашому кардіологічному центрі. Деякі процедури, необхідні для підготовки до операції, ви можете зробити самостійно. Ваш лікар, що курує, розповість, які дослідження нам знадобляться і де ви можете їх зробити.

Після того, як усі необхідні дослідження зроблено й ви отримали консультацію у нашого провідного хірурга, визначається дата проведення операції.

Підписується інформаційна згода на проведення операції.

Оскільки операція зазвичай відбувається під місцевою анестезією, жодної особливої ​​підготовки від вас вона не потребує.

Операція триває близько 1 години.

Чек-лист підготовки до операції

  • біохімія крові;
  • коагулограма розгорнута;
  • ЕКГ;
  • Ехо-КГ.
перелік досліджень для операції

Реабілітація після встановлення кардіостимулятора

Після операції на ділянку хірургічного втручання поміщають холод-вантаж для зменшення розміру можливої ​​гематоми та набряку.

Через 30-40 хвилин після встановлення кардіостимулятора можна випити води. Через 2 години можна їсти.

Якщо немає післяопераційних ускладнень, ви зможете повернутися додому наступного дня після встановлення кардіостимулятора.

У післяопераційному періоді один чи кілька разів проводиться тестування функціонування кардіостимулятора та електродів.

установка кардио

Якщо у вас не буде жодних скарг, новий плановий огляд кардіолога ви можете пройти через 3 місяці. Ще один візит планується через 6 місяців після встановлення приладу. Надалі ви плануєте профілактичний візит до кардіолога 1 раз на рік.

Ціна встановлення кардіостимулятора в Києві

У нас демократичні ціни на операції. Ми фіксуємо вартість кожного конкретного клінічного випадку, пов’язаного з операцією на серці.

Оскільки ваш випадок може не бути схожим на будь-який інший, для визначення вартості операції, необхідно, щоб ви надали нам певну інформацію, що стосується вашого захворювання. Тоді ми зможемо розрахувати вам скільки буде коштувати установка кардіостимулятора.

Розрахувати ціну імплантації електрокардіостимулятора

Лікар зв’яжеться з вами найближчим часом

Залишити заявку
(093) 821 57 20

Лікарі центру мініінвазивної кардіохірургії

Тополов Павло Олександрович
Ведучий серцево-судинний хірург центру

Куриленко Ярослав Володимирович
Лікар-анестезіолог вищої категорії

Дьордяй Іван Степанович
Лікар хірург серцево-судинний

Переглянути всіх лікарів кардіоцентру

Место, где хочется выздоравливать. Здесь атмосфера человечности и добра, чистота и современный интерьер. Мне делали операцию на сердце ❤ здесь. Благодарю доктора Тополова за новую жизнь, за то, что спас. А также весь коллектив клиники благодарю за труд и душевную обстановку. Впечатления положительные

Анатолий Смирнов

Велике спасибі. Хірургу Тополову, за те що спасли мене . І взагалі в цему центрі дуже приємний персонал як мецестри так і самі лікарі .Умови для перебуваня також порадували.

Мария Шапочкина

Часті питання щодо встановлення ЕКС

Як жити після встановлення кардіостимулятора

Можна використовувати електричні ковдри, грілки та мікрохвильові печі. Вони не заважатимуть роботі кардіостимулятора. Мобільний телефон слід використовувати на стороні, протилежній до місця імплантації кардіостимулятора.Мобільні телефони не слід класти прямо на груди або збоку від кардіостимулятора.

Чи впливають електромагнітні поля на мій прилад

Вам необхідно уникати сильних електричних або магнітних полів, таких як:
деякі види промислового обладнання; радіообладнання; радіохвилі високої інтенсивності (зустрічаються біля великих електричних генераторів, електростанцій або вишок радіопередач); зварювальні апарати з активним опором у дузі.

Чи можна робити МРТ із кардіостимулятором

Не можна проходити обстеження, які потребують магнітно-резонансну томографію (МРТ). Сучасні моделі кардіостимуляторів мають захист від МРТ-випромінювання.

Чи небезпечна для мене тепер електроплита

Якщо у вас вдома індукційна плита, зберігайте відстань не менше 60 см між плитою та кардіостимулятором.

Як мені зрозуміти, що на мене впливає електроприлад

Якщо ви відчуваєте запаморочення або прискорене серцебиття при використанні електроприладу, просто відійдіть від нього, щоб ваше серцебиття повернулося в норму.

Як довго служить електрокардіостимулятор

Термін служби кардіостимулятора зазвичай становить від 7 до 10 років, залежно від того, як часто він використовується. Коли батарея розряджається, необхідно замінити кардіостимулятор.

Чи потрібно мені додатково щось знати про мій кардіо прилад

У нашому кардіоцентрі буде надана додаткова інформація про те, які типи обладнання можуть заважати роботі вашого кардіостимулятора.

Види кардіостимуляторів

Ваш лікар вирішує, який кардіостимулятор підійде для вашого конкретного випадку.

Існують:

  • однокамерні електронні кардіостимулятори;
  • двокамерні системи електронної кардіостимуляції;
  • трикамерні прилади кардіостимуляції.

Які функції мають ЕКС

Всі сучасні моделі кардіостимуляторів мають функції:

  • адаптації до частоти пульсу при фізичному навантаженні;
  • алгоритм «перемикання режимів» (перемикання режиму з двокамерної синхронізованої стимуляції на однокамерну шлуночкову при розвитку передсердної тахіаритмії),
  • нічний режим, гістерезис.

У центрі мініінвазивної кардіохірургії доступні кардіостимулятори останнього покоління від найвідоміших світових виробників.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Запишіться на безкоштовну консультацію до провідного кардіохірурга центру мініінвазивної кардіохірургії

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Ми працюємо щодня

Дякуємо за ваше повідомлення. Воно було відправлене.
При спробі надіслати повідомлення сталося помилка. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.